Cardinalul Tagle s-a întâlnit cu bolnavi de SIDA
Cardinalul Luis Antonio Tagle de Manila s-a întâlnit cu bolnavi de SIDA și familiile lor, pe 30 aprilie, la spitalul San Lazaro din Santa Cruz, Manila. Prelatul le-a spus pacienților să aibă curaj și...
