Întâlnirea tinerilor din decanatul de Ploieşti
Pe 21 martie, la Târgovişte, un grup de tineri din parohia „Cristos Rege”, din Ploieşti, însoţiţi de părintele vicar Iosif Balint, a participat la Întâlnirea tinerilor din decanatul de Ploieşti, aflăm de pe situl...
