Sfânta Liturghie în Catedrala Sf. Iosif, cu Episcopii reuniți în Conferința episcopală
Miercuri, 10 aprilie, Episcopii romano-catolici și greco-catolici întruniți pentru sesiunea de primăvară a Conferinței Episcopilor din România au celebrat o Sfântă Liturghie în Catedrala Sfântul Iosif. „E o bucurie pentru noi să avem, de...
