O nouă întâlnire Guvern – Patriarhie
Astăzi, 20 mai 2008, a avut loc la Palatul Patriarhiei din Bucureşti, o nouă şedinţă de lucru a Comisiei Mixte Guvern – Patriarhie, formată din reprezentanţi ai Guvernului României şi ai Bisericii Ortodoxe Române,...
