Sesiunea plenară de primăvară a Conferinţei Episcopilor din România (comunicat)
În zilele de 15-17 mai 2008, la sediul Episcopiei Romano-Catolice din Iaşi, s-a desfăşurat sesiunea de primăvară a Conferinţei Episcopilor din România. Ca invitaţi au participat ES Francisco-Javier Lozano, nunţiu apostolic în România şi...
