Nunţiul Apostolic şi-a luat la revedere de la credincioşii greco-catolici
Joi, 18 octombrie 2007, în Catedrala Arhiepiscopală „Sfânta Treime” din Blaj, Excelenţa Sa Mons. Jean-Claude Perisset, Nunţiu Apostolic în România şi Republica Moldova, şi-a luat la revedere de la credincioşii greco-catolici, la apropierea încheierii...
