Întâlnirea eparhială pastorală la Oradea
În data de 4 septembrie 2008 a avut loc, la Oradea, în cadrul Seminarului Teologic Greco-Catolic, Întâlnirea Eparhială a Responsabililor Protopopiali cu Pastoraţia şi a Preşedinţilor de Asociaţii, Grupuri şi Instituţii ale Eparhiei de...
