Deschiderea Anului Catehetic 2015-2016 la Lugoj
În Catedrala greco-catolică din Lugoj a avut loc sâmbătă, 19 septembrie 2015, deschiderea anului catehetic 2015-2016. Elevii conduși de sora Valeria Bolfă, OSBM, au intrat în biserică în procesiune, doi câte doi, cântând și...
