Întrunirea Consiliului Prezbiteral Diecezan la Iaşi
Membrii Consiliului Prezbiteral Diecezan s-au întrunit sediul Episcopiei de Iaşi luni, 10 noiembrie 2008, începând cu ora 10.30. Şedinţa a început cu rugăciune şi cu proclamarea cuvântului lui Dumnezeu (Evr 4,12). Au participat toţi...
